Twoje ucho zdobi tunel? A może dopiero planujesz go zrobić? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, to spirale do uszu są zdecydowanie dla Ciebie!

Spirala w uchu, czyli właściwie co?

Kolczyki spirale mają kształt, jak sama nazwa wskazuje, spiralny. Wyglądem najczęściej przypominają zwiniętego małego węża. Nie mają zapięcia, ponieważ ich nakładanie polega na nawlekaniu od najwęższej części do najgrubszej – do momentu aż nasz „mały wężyk” będzie miał ogon oraz głowę w części dolnej spirali.

Spirala w uchu ma za zadanie przede wszystkim zdobić tunel, a w dalszej kolejności może służyć jako rozpychacz. Rola rozpychacza nie jest do końca wskazana, ponieważ dziura może powiększać się niesymetrycznie ze względu na większy nacisk w dolnej części ucha. Spirale są lekkie, jednak to w zupełności wystarczy, aby dziura nie była idealnie okrągła. Kolczyki spirale sprawdzają się także w roli zapobiegającej zarastaniu tunelu i utrzymaniu go w pożądanej wielkości.

Do wyboru, do koloru

Spirale do uszu pozwalają na poniesienie przez wyobraźnię. Spirala może mieć różną szerokość, od malutkiej, do naprawdę pokaźnej. Zaskakuje wybór wzorów i kolorów. Spirale mogą być w monokolorze lub w różnych kolorach, mogą mieć wzór pantery, zebry, print w gwiazdki. Poza standardowym wyglądem, mogą przybrać kształt eleganckiego łabędzia wykonanego ze szkła, który jest niesamowicie efektowny.

Wybór jest tak duży, że na pewno każdy znajdzie dla siebie idealną spiralę, taką wymarzoną i wyśnioną, z którą nie będzie chciał się już rozstać.

Post Author: admin