authentic beauty concept

Dotychczas wszystkie kosmetyki do ciała i włosów były projektowane na dość przewidywalnych zasadach. Niezależnie od zastosowanych w nich składników, produkty te wyróżniały się dość mocnym, głębokim zapachem, który bardzo często zaprzeczał istocie ich użytkownika. Dzięki Authentic Beauty Concept ta koncepcja się zmienia.

Czym jest koncepcja ABC?

Skrót ABC odnosi się bezpośrednio do marki Authentic Beauty Concept, która – jak na markę Premium – podchodzi w sposób holistyczny (całościowy) do kwestii związanych z pielęgnacją skóry i włosów. Co więcej, marka ta kładzie szczególny nacisk na kompleksową ochronę włosów, dzięki czemu kobieta prezentuje się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Celem koncepcji ABC jest uwypuklenie jej naturalnych cech, dzięki którym staje się ona podmiotem niepowtarzalnym i wyjątkowym. Takie osoby chce się poznawać na ulicy, gdyż wyróżniają się one swą naturalną atrakcyjnością.

Włosy i aura – dwie cechy idealnej kobiety

Dzięki Authentic Beauty Concept, kobieta staje się kimś wyjątkowym. Nie jest bowiem tajemnicą, że położenie szczególnego nacisku na takie aspekty jak zapach i włosy, wiąże się ze znaczącym wzrostem atrakcyjności fizycznej. Zwłaszcza, jeśli włosy te zostaną pokryte specjalną warstwą pielęgnacyjną, która podkreśli ich niesamowity wygląd, a zarazem skutecznie je wzmocni. Co więcej, koncepcja ta jest skierowana do każdego typu fryzury, począwszy od naturalnie delikatnych włosów, aż po włosy farbowane.

Podsumowując, koncepcja ABC to połączenie naturalności i wyjątkowości.

Post Author: admin