Od kiedy tylko pojawiła się możliwość trwałego, keratynowego prostowania włosów, wiele kobiet wprost oszalało na punkcie tego zabiegu. Trwałe wyprostowanie i wygładzenie włosów, w dodatku bez zniszczeń, a z efektem odżywienia włosów? To musi być rewolucja!

Znakomity efekt idealnych włosów

Faktem jest, że nałożenie na włosy preparatu keratynowego i wprasowanie go za pomocą prostownicy daje efekt utrzymującego się przez kilka miesięcy wyprostowania i wygładzenia włosów. Można więc zapomnieć o czasochłonnym oraz szkodliwym dla włosów stosowaniu prostownicy i wreszcie cieszyć się takimi włosami, o jakich od dawna się marzyło. Trzeba jednak pamiętać, że na rezultaty takie można liczyć jeśli podejmie się odpowiednie kroki, tj. po prostowaniu zastosuje się odpowiednią pielęgnację. Potrzebne jest stosowanie specjalistycznych kosmetyków, dedykowanych typowo dla włosów po tym zabiegu.

Nie tylko w salonie

Co istotne, keratynowe prostowanie włosów można przeprowadzić nie tylko w salonie, wydając na to sporą sumę. Marka Alfaparf daje możliwość samodzielnego wykonania takiego zabiegu, oferując zestaw Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy. Jest on bardzo łatwy w zastosowaniu, na pewno więc każdy sobie z tym poradzi, a efekty są świetne. Dodatkowo można powtarzać zabieg tak często, jak to jest możliwe, nie wydając dużych pieniędzy tak jak to ma miejsce w przypadku regularnego korzystania z usług fryzjera.

Post Author: admin

You may also like

serum z witaminą c

Serum z witaminą c Natura Siberica

Serum z witaminą C to uniwersalny produkt do pielęgnacji skóry, przeznaczony dla

stosowanie olejów na włosy pozwala uzyskać świetne efekty

Olejowanie włosów – najlepsza pielęgnacja z możliwych

Olejowanie włosów, czyli nakładanie na nie różnego rodzaju olejków, jest

Naturalne kremy do twarzy - świetne rozwiązanie

Naturalne kremy do twarzy – świetne rozwiązanie

Naturalne produkty do pielęgnacji szybko wypierają chemiczne i sięgają po