Na pytanie „jak zadbać o włosy, by były w idealnej kondycji” nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż każdy rodzaj włosów wymaga innych środków pielęgnacyjnych i odmiennych metod ich odżywiania.

Dbałość o włosy

Większość osób nie przywiązuje specjalnego nabożeństwa do pielęgnacji włosów – zazwyczaj ograniczają ją do w miarę częstego mycia, rozczesywania oraz układania odpowiednich fryzur. Jednak to nie zawsze jest wystarczające – aby zapewnić włosom gęstość, odpowiednią długość i dobrą kondycję, czasami konieczne jest zastosowanie dodatkowych kosmetyków, takich, które wnikną w strukturę włosa, odżywiając go od środka. Do tego typu kosmetyków można zaliczyć odżywkę Olaplex 5.

Odżywka do włosów Olaplex 5

Marka Olaplex produkuje kosmetyki zawierające składniki odbudowujące strukturę włosów, zniszczonych zabiegami kosmetycznymi lub traktowania ich wysoką temperaturą, wytwarzaną przez prostownice, lokówki czy suszarki na gorące powietrze.
Włosy po częstych zabiegach fryzjerskich stają się łamliwe, matowe i nadmiernie przesuszone, ich końcówki bywają rozdwojone, a pojedyncze włosy uszkodzone na całej długości, dlatego zastosowanie preparatu Olaplex 5 pozwoli na ich regenerację, odbudowę ubytków oraz poprawę wizualną, a przy dłuższym stosowaniu efekt lepszego zagęszczenia będzie widoczny gołym okiem.
Odżywka Olaplex 5 nie tylko działa regenerująco, ale również ułatwia stylizację włosów, nadaje im lekkość, puszystość oraz połysk. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy będą znakomicie odżywione i lśniące.

Post Author: admin

You may also like

natura siberica peeling

Peelingi Natura Siberica

Skóra cały czas narażona jest na wiele szkodliwych czynników, takich

Piękne włosy - tylko na zdrowej skórze głowy

Piękne włosy – tylko na zdrowej skórze głowy

Dbając o swoje włosy, wiele kobiet zapomina o skórze głowy.