Jedwab do włosów sprawdza się idealnie, gdy kobiece włosy potrzebują nawilżenia, są przesuszone bądź zniszczone, a także wtedy, kiedy trzeba wydobyć z nich naturalne piękno. W dużym stopniu pomaga on także zapanować nad puszącą się fryzurą, nabłyszcza ją oraz zabezpiecza końcówki przed ich rozdwajaniem się.

Zalety jedwabiu do włosów

Jedwab to jeden z istotnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oferowanych przez Trena. W ostatnim czasie zdobył on ogromną popularność na całym świecie. Dawniej używany był do specjalistycznych zabiegów, które wykonywane były w salonach fryzjerskich. Obecnie jest on dostępny pod różnymi postaciami w sklepie drogeryjnym. W składzie poszczególnych kosmetyków, które to zawierają płynny jedwab można znaleźć liczne aminokwasy, takie jak: glicyna, alanina, fibroina, sej

Szczególnie zaleca się go do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych oraz pozbawionych blasku. Poza tym jest idealny do włosów, które potrzebują regeneracji oraz osłabionych poprzez częste farbowanie czy poszczególne zabiegi stylizacyjne. Przy odpowiednim wyborze kosmetyk ten sprawia, że każda fryzura będzie wspaniała.

Czysty środek z jedwabiem dla zniszczonych włosów

Ten specyfik do włosów znaleźć można pod postacią różnych kosmetyków. Najbardziej skoncentrowany kupi się w formie serum czy olejku. Zastosowanie czystego jedwabiu sprawdza się na włosach mocno przesuszonych czy też zniszczonych. Ten środek doskonale wygładza strukturę, zatrzymuje wilgoć we wnętrzu włosów, regeneruje je, a także odżywia każdy rodzaj włosów.
Jego regularne stosowanie będzie bardzo pomocne przy ubytkach, które są spowodowane farbowaniem, złą pielęgnacją bądź różnymi zabiegami wykonanymi w salonie fryzjerskim.

Ważne jest, aby czysty jedwab zawsze z umiarem stosować na włosach.

Post Author: admin

You may also like

Kemon

Jakich kosmetyków do stylizacji włosów używać?

Stylizacja włosów jest zabiegiem, który może się wielu osobom kojarzyć

Purles

Kosmetyki do włosów Purles

Kosmetyki fryzjerskie Purles już od wielu lat są znane i