manicure

Dla pań, u których klasyczny manicure nie jest wystarczająco trwały, a paznokcie potrzebują czegoś zdecydowanie mocniejszego godny polecenia jest akryl lub żel. By móc cieszyć się z posiadania pięknych i mocnych paznokci, warto skorzystać z usług doświadczonych salonów kosmetycznych.

Profesjonalne usługi kosmetyczne

Akryl czy żel to niezwykle trwałe materiały, które doskonale utrzymują się na płytce paznokcia nawet przez kilka tygodni. Sztuka aplikowania tych materiałów jest niezwykle precyzyjna, zatem liczy się tutaj doświadczenie stylistki oraz jakość materiałów użytych do zabiegu. Paznokcie Warszawa to profesjonale usługi świadczone na wysokim poziomie.

Akrylowe i żelowe paznokcie – idealne dla każdej kobiety

Podczas tego zabiegu naturalną płytkę paznokcia, szablon czy też tips pokrywa się specjalną masą, która to samoistnie bez użycia lampy UV twardnieje w bardzo krótkim czasie.

Płytkę żelowego paznokcia można modelować w dowolny sposób, można nadawać jej wybraną długość oraz kształt. Akryl to sprawdzony materiał, który z łatwością można pokryć zarówno zwykłym lakierem do paznokci, jak i lakierem hybrydowym.

Z kolei w przypadku paznokci żelowych płytka jest przedłużana za pomocą szablonu lub specjalnego tipsa, a masa jest odpowiednio utwardzana pod lampą LED lub UV.

Profesjonalny zabieg wzmocnienia paznokci

Paznokcie od Easy Nails w Warszawie to od wielu lat sprawdzone na rynku usługi kosmetyczne. Doświadczone salony kosmetyczne oferują tutaj profesjonalny zabieg wzmacniania płytki paznokcia za pomocą żelu czy akrylu bez konieczności jego przedłużania.

Zabieg ten jest polecany głównie dla tych kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia oraz dla tych, które obgryzają paznokcie lub ich naturalne płytki są słabe i łamliwe.

Dzięki takim profesjonalnym zabiegom każda kobieta może cieszyć się z posiadania pięknych i zadbanych dłoni.

paznokcie

Post Author: admin

You may also like

Stemplowanie paznokci – w co się zaopatrzyć?

Manicure to wbrew pozorom wyjątkowo ważny temat dla każdej kobiety.

zestawy neonail

Zestawy Neonail – komu się sprawdzą?

Zestawy Neonail to doskonała propozycja dla osób, które chcą samemu