Szczotka marki Olivia Garden jest bardzo popularna w naszym kraju. Można ją kupić w wielu drogeriach. Odpowiednio dopasowana pozytywnie wpłynie na stan naszych włosów. Warto dowiedzieć się, jaka szczotka marki Olivia Garden będzie najlepszym wyborem. 

Jaka szczotka Olivia garden będzie najlepsza?

 Bardzo popularna jest szczotka w włosiem dzika, która będzie nieodpowiednia w przypadku, gdy czeszemy włosy po prysznicy bądź kąpieli, ponieważ namoczone włosie może stracić swoją sztywność, a także właściwości pielęgnacyjne. Ponadto może bardzo brzydko pachnieć. Dlatego najlepiej będzie, jeśli sięgniemy po szczotkę z igliwiem z tworzywa sztucznego, które nawet namoczone szybko wyschną. Oprócz tego bardzo łatwo można je wyczyścić. Warto też powiedzieć o serii Finger Bursh. Jest to jedna z najpopularniejszych serii szczotek marki Olivia Garden. Wyróżniają się tym, że są zbudowane tak samo jak Finger Bursh Combo, jednakże zawierają tylko nylonowe kolce, które bez problemu radzą sobie z rozczesaniem mokrych jak i suchych włosów. Należy pamiętać, że wyjątkowy kształt szczotki ułatwi suszenie, a oprócz tego nie przegrzewa ich. Wszystko dzięki specyficznemu kształtowi, który zbliżony jest do ludzkie ręki. 

 W przypadku gdy nasze włosy są długie oraz gęste, najlepiej będzie sięgnąć po bambusową szczotkę typu Paddle z serii Healty Hair. Tego typu szczotka ma antystatyczną poduszkę. Dzięki takiemu rozwiązaniowi nawet suche włosy nie powinny się elektryzować. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że grube igły skutecznie masują skórę głowy, a ponadto aktywują cyrkulację komórek krwionośnych. Pomaga to bardzo w stymulacji porostu włosów, a także może zredukować ich wypadanie. Tego typu szczotka jest bardzo uniwersalna. Została też wzbogacona o otwory wentylacyjne, które powinny ułatwić suszenie. Szczotka ta ma właściwości antystatyczne, a także antybakteryjne. 

 Chętnie wybierana jest obecnie szczotka do krótkich oraz cienkich włosów Olivia Garden Istyle Fine Hair. Taka szczotka nadaje się świetnie do czesania oraz modelowania nie tylko cienkich, ale także krótkich włosów. Warto zaznaczyć, że korpus idealnie dostosowuje się do naszego kształtu głowy. Dzięki temu możliwe będzie rozczesanie jej od samej nasady. Warto pamiętać, że włosie typu Memory-Flex bardzo delikatnie rozczesuje włosy. Oprócz tego nie rwie oraz nie ciągnie ich. Taka szczotka jest idealna nie tylko do rozczesywania włosów. Świetnie nadaje się też do dokładnego rozprowadzenia odżywki bądź maski na mokrych włosach. W przypadku gdy mamy krótkie oraz grube włosy warto wybrać model iSTYLE Thick Hair. Taka szczotka jest idealna do rozczesywania włosów od nasady oraz do wygładzania ich. Warto pamiętać, że ze względu na przeznaczenie najczęściej wybierają taką szczotkę panowie. Należy pamiętać, że korpus tego modelu idealnie przylegać będzie do skóry. Tego typu szczotka, podobnie jak szczotka iStyle do cienkich włosów, świetnie nadaje się do czesania włosów mokrych. Szczotki marki Olivia Garden najlepiej kupować w renomowanych sklepach.

Post Author: admin

You may also like

cienie do powiek zakupione w drogerii internetowej sanbello

Drogeria internetowa – jak znaleźć najlepszą?

Drogeria internetowa to niezwykle ciekawa i ciesząca się sporą popularnością

Kapsaicyna i jej rola we wcierce OnlyBio

Stosowana na skórę głowy wcierka OnlyBio składa się z wielu