syoss-oleo-intense-farba

Mnóstwo kobiet przepada za farbowaniem włosów. Wiele z nich przynajmniej raz w roku odwiedza dobrego fryzjera, by całkowicie odmienić swój dotychczasowy wizerunek. Niektóre kobiety preferują bardziej oszczędną opcję i w zaciszu własnego domu podejmują się przedsięwzięcia zmiany odcienia swoich włosów. Jakie produkty do tego są niezbędne? Odpowiedź poniżej.

Syoss tonery – idealne refleksy i naturalnie wyglądające włosy

Chcąc uzyskać bardzo subtelny, naturalny efekt, mnóstwo pań sięga po syoss tonery. Dzięki nim można stworzyć piękne, ciepłe kolory z naturalną poświatą, a nawet z cudownymi refleksami. Kolor włosów jest tylko trochę zmieniony, aczkolwiek przy ich użyciu nie ma obaw o zniszczenie włosów, czy o pogorszenie ich stanu. Ogromną ich wadą, jest to, że niestety nie są tak trwałe jak np.: syoss farby. W większości przypadkach utrzymują się na włosach maksymalnie do około ośmiu tygodni.

Syoss farby – trwała zmiana

syoss-oleo-intense-farba

Panie, które chcą nagle przejść z blondu na czerń i odwrotnie raczej muszą zainwestować w dobre syoss farby. Farba ma bardziej skuteczne, intensywne działanie, dzięki czemu kolor po jej zastosowaniu jest trwały i nie wypłukuje się nawet po kilkunastu myciach. Jeżeli panie chcą pierwszy raz farbować swoje włosy samodzielnie, poleca się najpierw kupić kolor odrobinę jaśniejszy lub ciemniejszy (w zależności od tego jaki efekt chce się uzyskać). Pierwsze farbowanie wymaga bowiem sporo precyzji i czasu, dlatego też warto podejść do tego na spokojnie.

Syoss kolory – co jest teraz trendy?

Syoss kolory kuszą pięknymi odcieniami i intensywnymi barwami. Panie, które chcą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa mogą zdecydować się na wszelkie kolory bordowe, czerwone lub fioletowe. Kobiety bardziej delikatne i subtelne najczęściej wybierają ciepłe lub zimne blondy, efektowne brązy oraz czerń.

Post Author: admin

You may also like

Oblepikha Siberica

Oblepikha Siberica – odżywcza moc rokitnika ałtajskiego

Oblepikha Siberica Proffesional to linia kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów

Naturalne kremy do twarzy - świetne rozwiązanie

Naturalne kremy do twarzy – świetne rozwiązanie

Naturalne produkty do pielęgnacji szybko wypierają chemiczne i sięgają po

krem-serum-noc

Kosmetyki Ava – młody wygląd z natury

Wiele osób uważa, że nie da się odmłodzić skóry za