Oblepikha Siberica

Oblepikha Siberica Proffesional to linia kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów od Natura Siberica. Swoją nazwę zawdzięcza drogocennemu składnikowi, jakim jest ałtajski rokitnik. Olej ze „złota Syberii” jest źródłem wielu wyjątkowych substancji, w tym: beta-karotenu, flawonoidów, a także kwasów tłuszczowych omega 3, 6, 7 i 9. Dzięki ich obecności oraz uzupełnieniu kosmetyków o substancje czynne, produkty te działają regeneracyjnie, pomagając w utrzymaniu pięknego i zdrowego wyglądu zarówno ciała, jak i włosów.

Szeroka gama produktów

Oblepikha Siberica

Rokitnik ałtajski dzięki swojemu szeregowi dobroczynnych właściwości, może być stosowany w rozmaitych celach. Jego wszechstronne zastosowanie pozwala na to, by działać kompleksowo, stosując różnorodne kosmetyki. Wśród oferty linii Oblepikha Siberica Proffesional można m.in. znaleźć:

  • szampony i odżywki do włosów o różnych potrzebach,
  • olejki i pianki pielęgnacyjne do włosów,
  • płyny i sole do kąpieli oraz żele pod prysznic,
  • peelingi i masła do ciała,
  • mydła do rąk i kremy do stóp.

Do kogo skierowana jest seria?

Oblepikha Siberica Proffesional od Natura Siberica oferuje zarówno uniwersalne kosmetyki, jak i te, które odpowiedzą na szczególne potrzeby. Główną właściwością rokitnika ałtajskiego jest funkcja odżywcza i regeneracyjna, ze względu na posiadane bogactwo witamin, aminokwasów i minerałów. Wśród przedstawicieli serii można znaleźć delikatne mleczka do ciała oraz głęboko oczyszczające peelingi, które można komponować zależnie wymagań swojej skóry. Podobnie posiadaczki zarówno cienkich i suchych włosów, jak i przetłuszczających, pozbawionych objętości, mogą wybrać odpowiednie produkty, które wpiszą się w codzienną rutynę pielęgnacyjną.

Post Author: admin

You may also like

Naturalne kremy do twarzy - świetne rozwiązanie

Naturalne kremy do twarzy – świetne rozwiązanie

Naturalne produkty do pielęgnacji szybko wypierają chemiczne i sięgają po

krem-serum-noc

Kosmetyki Ava – młody wygląd z natury

Wiele osób uważa, że nie da się odmłodzić skóry za

syoss-oleo-intense-farba

Jak szybko i skutecznie zmienić kolor włosów?

Mnóstwo kobiet przepada za farbowaniem włosów. Wiele z nich przynajmniej