Większość kobiet nie ma czasu na samodzielne zajmowanie się swoimi paznokciami. Dla takich pań gabinety kosmetyczne przygotowały dwa specjalne zabiegi: manicure japoński w Warszawie oraz manicure hybrydowy. Który z nich zadziała więc lepiej?

Zalety i wady manicure’u hybrydowego

Dzięki niemu na paznokciach można uzyskać zupełnie dowolny efekt. Hybrydy wykonuje się we wszystkich odcieniach kolorystycznych i nieraz dodatkowo zdobi się je brokatem, dżetami czy specjalnymi naklejkami. Są trwałe, utrzymują się na paznokciach przez 2-3 tygodnie, a czas ich wykonania wynosi zwykle niecałą godzinę. Minusem hybryd jest to, iż mogą one niekorzystnie wpływać na samą płytkę paznokciową, zwłaszcza jeśli zostaną nieprawidłowo ściągnięte.

piękne paznokcie z manicure w stylu japońskim

Zalety i wady manicure’u japońskiego

Sztucznie wyglądające hybrydy można zastąpić znacznie delikatniejszym manicure’m japońskim w Warszawie. Nie zapewnia on aż tak spektakularnych efektów i często kompletnie nie jest zauważalny na paznokciach, ale za to wspiera ich procesy regeneracyjne. Dba o nie od środka i skutecznie je odżywia, dzięki czemu idealnie radzi sobie z paznokciami zniszczonymi właśnie manicure’m hybrydowym. Każda kobieta powinna z niego skorzystać przynajmniej raz w roku.

Na zdjęciu po lewej – paznokcie po manicure japońskim w warszawskim EasyWaxing.pl

Post Author: admin