peeling do skóry głowy naturalny

Coraz więcej kobiet decyduje się na świadomą pielęgnację włosów. Starannie mycie kosmyków oraz regularne stosowanie odżywek, masek czy olejków może nie przynieść pożądanych rezultatów, jeśli skóra głowy nie będzie zadbana. Aby kompleksowo zadbać o włosy, warto sięgać nie tylko po produkty przeznaczone do kosmyków, lecz również po peeling do skóry głowy.

Po co stosować peeling?

peeling do skóry głowy naturalny

Zadaniem peelingu do skóry głowy Natura Siberica jest jej dokładne oczyszczenie. Produkt umożliwia usunięcie nie tylko martwego naskórka lecz również ewentualnych resztek stosowanych kosmetyków, takich jak pianki oraz lakiery do włosów czy suchego szamponu. Regularne stosowanie naturalnego peelingu do skóry głowy pomaga uporać się z problemem przetłuszczających się włosów i dobrze wpływa na ogólną kondycję kosmyków, które wypadają w mniejszej ilości.

Dobry jakościowo produkt pomaga uregulować produkcję sebum, a także poprawić krążenie w mieszkach włosowych, co z kolei znacząco przyspiesza wzrost kosmyków. Jak widać wprowadzenie tego produktu do swojej pielęgnacji, pomaga uporać się z wieloma problemami z włosami.

Jak używać peelingu do skóry głowy?

Aby Natura Siberica peeling do skóry głowy dobrze działał, trzeba go odpowiednio używać. Produkt należy zaaplikować na rozczesane, zwilżone, ale jeszcze nieumyte włosy, a następnie rozprowadzić po całej skórze głowy i wcierać przez około 3 minuty. Następnie należy go starannie spłukać, a włosy umyć. Naturalny peeling do skóry głowy należy stosować raz na dwa tygodnie.

Post Author: admin

You may also like

Kemon

Jakich kosmetyków do stylizacji włosów używać?

Stylizacja włosów jest zabiegiem, który może się wielu osobom kojarzyć

Purles

Kosmetyki do włosów Purles

Kosmetyki fryzjerskie Purles już od wielu lat są znane i