kwas-migdalowy

Dzisiejsza pielęgnacja o swoją cerę nie wyklucza nikogo. Jest to domena młodszych, starszych, kobiet oraz mężczyzn. Chcąc jednak zadbać o to by produkty były sprawdzone i niedrogie, należy wybierać jedynie warte zaufania marki. Jedną z nich jest Bielenda, która oferuje na rynku pielęgnacyjnym oraz kosmetycznym bardzo wiele produktów, przeznaczonych do każdego typu cery,

Bielenda professional kwasy – lekki kwas do każdego rodzaju skóry

kwas-migdalowy

Kwas Bielenda mikro-złuszczający występuje pod postacią żelu i tonika w jednym. Produkt można stosować na każdy rodzaj skóry, sprawdzając się przede wszystkim w przypadku cery suchej oraz trądzikowej.
Żel zawiera w sobie kwas migdałowy, szikimowy, laktobionowy oraz mlekowy. Wszystko to składa się na lekką konsystencję produktu, który łatwo się wchłania. Po regularnym stosowaniu kosmetyku, skóra staje się oczyszczona oraz powoli przyzwyczaja się do działania kwasów, przygotowując skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.

Bielenda peeling – peeling kwasowy

Stymulujący peeling kwasowy łączy w sobie nawilżenie z hamowaniem oznak starzenia się skóry. Zmęczona i ziemista cera staje się odświeżona i nabiera naturalnego blasku.
Peeling sprawdzi się szczególnie dla osób z cerą problematyczną, mieszaną, tłustą, naczynkową, wrażliwą oraz suchą. Po aplikacji skóra staje się wygładzona i gotowa na przyjęcie kolejnych składników.
Produkt składa się z kwasu glikolowego, cytrynowego, laktobionowego, migdałowego oraz mlekowego.

Kolejny peeling od Bielendy to detoksykująco-oczyszczająca maska musująca z węglem aktywnym. Zniszczona i niedotleniona cera nabiera nowego życia. Skóra staje się o wiele zdrowsza.
Produkt oczyszcza skórę oraz działa przeciwstarzeniowo. Świetnie sprawdza się w wielkomiejskich metropoliach, gdzie dotyka nas problem zanieczyszczonego powietrza, niekorzystnie wpływającego na naszą cerę.

Więcej: www.darmarsklep.pl

Post Author: admin