apis-zestaw

Dłonie i stopy na co dzień mają kontakt z wieloma czynnikami, a ich skóra często jest w stanie wysoce nieidealnym, do czego przyczyniają się różne substancje chemiczne i czynniki mechaniczne, na które jest na co dzień narażona. W trosce o te obszary ciała dobrze jest stosować produkowany przez Apis krem do rak, a także ten do stóp.

Apis – rodzimy producent kosmetyków naturalnych

Każdy krem do rąk Apis powstaje w Polsce, gdyż jest to rodzimy producent, który korzysta z tego, co najlepsze w naturze. Jego produkty charakteryzują się wysoką jakością i całkowicie naturalnym pochodzeniem, a użyte w nich surowce pochodzą z ekologicznych upraw i pasiek, dzięki czemu są pozbawione zanieczyszczeń, które mogłyby się do nich dostać przez stosowanie oprysków i sztucznych nawozów.

Oferowany przez Apis krem do rak występuje w wielu wariantach i podobnie jest z kremami do stóp. Dzięki temu konsumenci posiadają spory wybór produktów, z których mogą wybrać dla siebie te najlepsze.

Składniki używane w kremach Apis

Każdy krem do rąk Apis charakteryzuje się wysoce przemyślaną formułą, a przed jego wprowadzeniem na rynek jest dokładnie testowany dermatologicznie. Kremy te mają działanie regenerujące, ochraniające i nawilżające, a także głęboko odżywiają skórę dłoni.

Produkowany przez Apis krem do stóp także występuje w licznych wariantach, a tutaj kluczową rolę gra zazwyczaj nawilżenie i głębokie odżywienie skóry, gdyż ta zlokalizowana na stopach jest często bardzo gruba i jednocześnie trudniej jest ją dobrze nawilżyć.

Każdy oferowany przez Apis krem do stóp czy rąk będzie zawierał więc oleje naturalne najwyższej jakości, które dzięki temu, że są tłoczone na zimno, posiadają cenny zestaw wszelakich witamin, a do tego bogate są w kwasy tłuszczowe. Dodatkowe ekstrakty z owoców i obecność produktów pszczeli czyni te kremy jednym z najlepszych możliwych wyborów do codziennej pielęgnacji skóry rąk i stóp.

Post Author: admin