parafina na dłonie

Od wielu lat wiadomo, że parafina na dłonie ma bardzo pozytywny wpływ. Regularne zabiegi z jej użyciem sprawiają, że skóra na dłoniach staje się gładka, odpowiednio nawilżona oraz w pełni zadbana. Dziś ogromną popularnością cieszą się zabiegi wykonywane nie tylko w domu, lecz także profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Czym charakteryzuje się parafina kosmetyczna?

Wiele osób korzystających z zabiegów z dodatkiem parafiny, często zastanawia się czym charakteryzuje się ten środek. Otóż parafina stanowi mieszankę stałych węglowodanów nasyconych i jest ona pozyskiwana w wyniku destylacji ropy naftowej.

Co prawda powszechnie parafina jest kojarzona z produkcją świec, niemniej oprócz tego znalazła ona szerokie zastosowanie w kosmetyce. Podczas wykonywania poszczególnych zabiegów z udziałem parafiny jest ona podgrzewana do około 45 stopni C, bowiem w takiej temperaturze zaczyna topnieć.

Produkt ten przez długi czas potrafi utrzymać ciepło, zatem jest bardzo powszechnie wykorzystywany do wielu zabiegów leczniczych oraz pielęgnacyjnych.

Parafina na dłonie w salonie upiększa oraz uzdrawia

Parafina to prawdziwy skarb, który to jest bardzo często wykorzystywany do pielęgnacji dłoni. Okłady parafinowe tworzą na dłoniach ciepłą powłokę, która w bardzo skuteczny sposób je natłuszcza oraz dostatecznie zatrzymuje wilgoć. Ponadto środek ten doskonale wspomaga wchłanianie w skórę dłoni poszczególnych składników odżywczych składników.

Parafina pozwala w szybkim czasie na uzyskanie bardzo widocznych efektów. Po wykonaniu zabiegu skóra na dłoniach staje się bardzo miękka, jędrna, gładka oraz odpowiednio nawilżona. Ponadto dotychczasowe przebarwienia są o wiele mniej widoczne, a paznokcie odpowiednio wzmocnione.

Regularne zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych w Warszawie czy Wrocławiu sprawiają, że dłonie stają się zrelaksowane oraz wypoczęte.

Post Author: admin

You may also like

Stemplowanie paznokci – w co się zaopatrzyć?

Manicure to wbrew pozorom wyjątkowo ważny temat dla każdej kobiety.

zestawy neonail

Zestawy Neonail – komu się sprawdzą?

Zestawy Neonail to doskonała propozycja dla osób, które chcą samemu