paznokcie hybrydowe

Baza hybrydowa jest bardzo ważnym i niezbędnym elementem do wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego. Wybranie dobrej bazy odgrywa tak samo ważną rolę, jak wybranie właściwego lakieru hybrydowego. Aby dokonać udanego zakupu należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, które dokładnie opisano w niniejszym artykule.

Odpowiedni skład

Skład produktów kosmetycznych odgrywa bardzo ważną rolę i nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku bazy hybrydowej. Wysokiej klasy bazy do lakierów w swoim składzie nie zawierają szkodliwych dla zdrowia formaldehydów. Godne uwagi są kosmetyki oparte na naturalnych składnikach.

Wydajność bazy

Wydajność bazy hybrydowej zależy nie tyko od pojemności, ale również od konsystencji wybranego produkty. Jak łatwo się domyślić gęsta baza do hybryd jest zdecydowanie mniej wydajna niż kosmetyki w płynnej formie. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że im większe opakowanie, tym zdecydowanie bardziej opłaca się jego zakup. Wydajność bazy ma olbrzymi wpływ przede wszystkim dla profesjonalnych stylistek, które co dzień robią manicure.

Kompatybilność ma znaczenie

Dobra baza hybrydowa powinna być kompatybilna z innymi produktami. Pamiętać należy o tym, że wcale nie trzeba ograniczać się do zakupu produktów od jednego producenta. Zwrócić trzeba jednak uwagę na kompatybilności poszczególnych produktów. Baza do hybryd jednej marki najlepiej będzie oczywiście współdziałać w połączeniu z produktami tej samej marki. Aby sprawdzić kompatybilność poszczególnych kosmetyków niestety trzeba je przetestować. Nie można zapominać również o tym, że poszczególne kosmetyki na każdej kobiecie mogą działać nieco inaczej.

Post Author: admin