farmona-tutti-frutti-zestaw

Zima to specyficzny okres. Skóra po lecie jest przesuszona i wymaga intensywnej regeneracji. W dodatku chłodne powietrze i ogrzewanie również jej nie służy. W długie zimowe wieczory nie ma nic przyjemniejszego niż kąpiel połączona z pielęgnacją. A jeśli w dodatku można wyczarować w łazience odrobinę egzotyki?

Dlaczego warto zadbać o skórę zimą?

Długie zimowe wieczory to idealny czas na pielęgnację i relaks. Odżywcza kąpiel, peeling i balsam do ciała stosowane przez cały chłodniejszy okres sprawią, że w lecie będzie można pochwalić się na plaży jędrną i zdrową skórą. Warto wybierać peelingi mające wiele składników odżywczych, bogate w witaminy, ale też delikatne. Najlepsze będą peelingi cukrowe. Kremy używane zimą są ciężkie i tłuste, dlatego skóra dobrze oczyszczona peelingiem lepiej wchłonie krem.

farmona-tutti-frutti-zestaw

Lato w zimie? Warto połączyć egzotyczne wakacje ze zmysłową pielęgnacją

W długie i zimne wieczory każdy tęskni za egzotyką. Gdyby tak przenieść się na meksykańską plażę, albo na Zanzibar? Wystarczy odpowiedni produkt do pielęgnacji i odrobina kreatywności, a można to osiągnąć we własnej łazience.
Przed kąpielą warto przygotować pyszny sok z egzotycznych owoców, na przykład z banana czy ananasa. Można zapalić świeczkę zapachową. Następnie warto sięgnąć po odpowiednie produkty do pielęgnacji. Owocowa linia Tutti frutti to seria inspirowana egzotycznymi owocami, której aromat przeniesie w dowolne miejsce na świecie. Soczysta papaja czy słodkie mango wypełnią całe pomieszczenie zapachem kojarzonym z wakacjami. Pierwszym krokiem jest żel pod prysznic Farmona Tutti Frutti (sprawdź), w którym można się zanurzyć.
Dopełnieniem rytuału jest Tutti Frutti peeling do ciała o owocowym zapachu.

Zalety stosowania peelingu w okresie zimowym:

  1. Peeling złuszcza martwy naskórek, odmładza, wygładza skórę i przygotowuje do wchłonięcia gęstego kremu i balsamu
  2. Stosowanie peelingu poprawia proces ukrwienia i przyspiesza regenerację skóry po lecie
  3. Jest ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej skóry w zimie
  4. Farmona peeling Tutti Frutti dzięki owocowym zapachom przenosi w wakacyjne regiony

Post Author: admin