Produkty goldwell sprawdzają się w codziennej pielęgnacji. Wśród produktów można wymienić między innymi szampony do każdego rodzaju włosów, toniki do skóry głowy, farby w różnych odcieniach, emulsje, serum regeneracyjne oraz wygładzające odżywki. Profesjonalne szampony nadają włosom objętości i gęstości. Mają one właściwości regeneracyjne, pielęgnacyjne oraz ochronne. Są łatwe w aplikacji, już mała ilość produktu doskonale rozprowadza się po włosach.

Produkty goldwell, które poprawiają mikrokrążenie

Toniki do skóry głowy goldwell pobudzają mikrokrążenie i odżywiają cebulki włosów. Regularna pielęgnacja sprawia, że włosy wyglądają zdrowo, są one gładkie i miękkie w dotyku. Odżywki z kolei wzmacniają strukturę włosa już od nasady i działają ochronnie na poszczególne pasma. Są one odpowiednie do kompleksowej pielęgnacji włosów farbowanych oraz tych, które są poddawane regularnym zabiegom trwałej ondulacji. W składzie produktów odżywczych znajdują się między innymi proteiny mleka, które nawilżają i wygładzają poszczególne pasma.

Emulsje, toniki i odżywki, które odżywiają cebulki włosów

Emulsje do stylizacji stanowią nieodłączny dodatek do profesjonalnych farb. Zapewniają one wspaniałą pielęgnację włosa. Emulsje nadają się do włosów suchych i zniszczonych. Dobrze radzą sobie także z porowatością i nadmiernym wypadaniem. Serum wnika głęboko do poszczególnych warstw włosów, zapewnia ono ochronę przed działaniem wysokiej temperatury. Dodaje ono poszczególnym kosmykom blasku i świeżości, odżywia cebulki włosów. W produkcie znajdują się składniki odżywcze, które uzupełniają braki lipidowe. Dodatkowo, zapewniają one wzmocnienie i szybką regenerację. W przypadku regularnego stosowania, widoczna jest redukcja łamliwości włosów. Kosmyki są łatwiejsze w rozczesywaniu i lepiej się przez to układają.

Więcej kosmetyków firmy goldwell w drogerii trena.pl

Post Author: admin

You may also like

Kemon

Jakich kosmetyków do stylizacji włosów używać?

Stylizacja włosów jest zabiegiem, który może się wielu osobom kojarzyć

Purles

Kosmetyki do włosów Purles

Kosmetyki fryzjerskie Purles już od wielu lat są znane i