Duża popularność podkładów do twarzy sprawiła, że ich producenci nie oferują dziś wyłącznie kosmetyków zapewniających optymalne krycie. W sprzedaży dominują propozycje posiadające szereg dodatkowych właściwości. Warto sprawdzić więc, jakie rodzaje podkładów cieszą się największą popularnością i które z nich sprawdzą się najlepiej w odniesieniu do naszej cery.

Podkłady kryjące

Kryjący podkład do twarzy jest najbardziej klasycznym kosmetykiem tego typu. Można na niego liczyć zmagając się z nierównomiernym kolorytem cery, podkład kryjący może jednak pomóc również w ukryciu przebarwień, śladów po trądziku, a nawet niewielkich blizn. Można go dość łatwo rozpoznać, bo charakteryzuje się gęstą strukturą. Jest też bardziej nasycony pigmentami niż inne kosmetyki o podobnych właściwościach. Podkłady kryjące są przeważnie kosmetykami matującymi. Można więc sięgać po nie bez lęku o uzyskanie mało atrakcyjnego efektu maski. Niektóre modele posiadają zaokrągloną końcówkę, dzięki czemu z powodzeniem można używać ich także jako korektorów eliminujących drobne niedoskonałości.

podkład do twarzy wygładzająco nawilżającyPodkłady nawilżające

Nawilżające podkłady do twarzy zostały opracowane przede wszystkim z myślą o skórze suchej. Ich formuła jest znacznie lżejsza niż ta, z którą mamy do czynienia w przypadku kosmetyków kryjących, na uwagę zasługuje przy tym ich skład bogaty w składniki nawadniające skórę i pobudzające ją do produkcji kolagenu i elastyny. Właścicielki cery skłonnej do podrażnień powinny wybierając podkład nawilżający zwracać szczególna uwagę na jego skład. Tu sprawdza się zasada mówiąca o tym, że im bardziej jest on naturalny, tym lepiej.

Jeśli masz problem znaleźć kosmetyki, które będą spełniały twoje potrzeby, warto skorzystać z szerokiej oferty sklepu Darmar https://darmarsklep.pl/podklady-do-twarzy, gdzie podkład do twarzy dostępny jest w wielu odsłonach

Post Author: admin

You may also like

zestaw kosmetyków damskich na prezent

Co na prezent dla dziewczyny wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad tym, co na prezent dla

krem do cery mieszanej

Jaki krem do cery mieszanej wybrać?

Kremy do cery mieszanej można znaleźć w większości drogerii, zarówno

Wybieramy makijaż do czerwonej sukienki

Wiele kobiet jeśli chodzi o to stylistyczne zgranie własnej urody,