Wiele osób szuka sposobu na to, by w umiejętny sposób podkreślić swoją osobowość. Za pomocą odpowiednio dobranych dodatków można to zrobić. Bez wątpienia kolczyk do języka jest jedną z rzeczy, która sprawia, że można poczuć się dobrze i niecodziennie.

Dobierzmy odpowiedni rodzaj

Na początku warto zastanowić się jaki rodzaj kolczyka chcemy mieć w języku. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i wzorów. Można więc wybierać spośród mnóstwa kolorów i kształtów.

Rodzaje kolczyków rozróżnia się także pod względem tego, jak przebity jest język. Trzeba się więc zastanowić jaki typ piercingu najbardziej nam odpowiada.

Najpopularniejszy jest standard tongue, kolczyk umieszcza się tutaj na środku języka. Można jednak jeszcze wyróżnić kolczyki do języka takie jak:

Venom- dwa kolczyki umieszczone po boku języka

Tongue rim- przekłucie na samym czubku języka lub trochę przekrzywione względem środka

Tongue web- czyli przekłucie wędzidełka pod językiem

Horizontal eye- w tym przypadku kolczyk przechodzi poziomo przez język

Jak widać można więc dobrać coś odpowiedniego dla siebie i wśród wielu sklepów internetowych takich jak ten kupić wymarzoną ozdobę.

Bezpieczeństwo

Pamiętajmy, by zabieg przeprowadzać w profesjonalnym salonie. Wtedy mamy pewność, że wszystko  przebiegnie, tak jak należy. Wykonanie przekłucia musi być zrobione poprawnie. Pomoże to uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Takich zabiegów wykonuje się bardzo wiele, więc nie ma potrzeby się obawiać.

Zadowolenie

Osoby, które zdecydowały się na kolczyk w języku zazwyczaj są bardzo zadowolone. Jest to piękna ozdoba. Warto więc to zrobić.

Post Author: admin