Stosowana na skórę głowy wcierka OnlyBio składa się z wielu różnych substancji czynnych. Trzeba jednak pamiętać, że jej głównym składnikiem pozostaje kapsaicyna. Substancja ta jest spotykana m.in. w papryce i w wielu innych, pikantnych przyprawach.

Odżywienie na ostro

W przypadku takich produktów jak OnlyBio wcierka, rola kapsaicyny jest bardzo złożona. Po pierwsze preparat ten jest odpowiedzialny m.in. za wsparcie procesu ukrwienia skóry i mieszków włosowych. Po drugie, poprawia on stan odżywienia tych ostatnich, co w gruncie rzeczy prowadzi do stymulacji wzrostu włosów. Kapsaicyna nie jest jednak jedynym składnikiem tego preparatu. W jego skład wchodzi również ekstrakt z kozieradki, który – podobnie jak kapsaicyna – stymuluje porost włosów.

Wsparcie dla wcierki

Jeśli wcierka OnlyBio ma skutecznie poprawiać intensywność wzrostu włosów, to musi być ona połączona z wieloma innymi, naturalnymi metodami pielęgnacji skóry głowy. Z pewnością należy do nich odpowiednia higiena, bez której trudno sobie wyobrazić skuteczne oczyszczanie skóry. Ważna jest też odpowiednia dieta, gdyż zasób naturalnie wprowadzanych do organizmu witamin również ma istotny wpływ na porost włosów. Warto również zwrócić uwagę na takie kwestie, jak aktywność fizyczna, gdyż zapewnia ona lepsze dotlenienie i ukrwienie całego organizmu.

Naturalnie stosowanie wcierki OnlyBio nie daje pewności, że włosy staną się od razu grube, mocne i intensywnie zarysowane. Trzeba bowiem podkreślić, że za ich rozrzedzenie może być odpowiedzialne wiele różnych czynników. https://darmarsklep.pl/odzywki-i-maski-do-wlosow/onlybio-hair-in-balance-wcierka-pobudzajaca-wzrost-wlosow-100ml

Post Author: admin